Targi RemaDays 2016

W dniach 16-18 luty 2016 zapraszamy na Targi RemaDays do odwiedzenia naszego stoiska nr D22 w Hali E, gdzie będziemy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Zapraszmy do rejstracji na targi >>> Dowiedz się więcej...

remadaysSystem SPEED Reseller szansa na rozwój własnej drukarni internetowej

DRUKARNIA INTERNETOWA SPEED to nowoczesna drukarnia specjalizująca się w druku offsetowym.

Początki Drukarni Speed sięgają 1999 roku, kiedy to powstała naświetlarnia CTF, która od samego początku obsługiwała drukarnie, agencje reklamowe, grafików. Kolejnym naturalnym etapem było przekształcenie sie w drukarnię offsetową. Pomysł na rozwój drukarni internetowej został zaczerpnięty z niemieckich drukarń, które pokazały nowe możliwości połączenia tradycyjnego druku na maszynach offsetowych z pozyskaniem i obsługą klientów przez Internet.

W 2010 roku wewnątrz firmy powstał projekt o nazwie web2print, który był połączeniem specjalistów z branży poligraficznej i programistów z zewnątrz. Po 8 miesiącach ciężkiej pracy powstał system, który zapoczątkował erę internetowej Drukarni Speed.
Nasze ponad 16-letnie doświadczenie w branży, pozwala na kompleksową obsługę i terminową realizację zleceń zarówno przez Internet jak i indywidualnie.
Cenimy sobie współpracę z drukarniami, agencjami reklamowymi, freelancerami i właśnie dla nich stworzyliśmy nową formę współpracy SPEED Reseller. Dowiedz się więcej...